biznes party, fotolustro na event firmowy, atrakcja na spotkanie firmowe

Już sama nazwa zaczyna pobudzać wyobraźnię. Na myśl z pewnością przychodzi nam przedmiot jakim jest lustro oraz możliwość robienia zdjęć i…. nic bardziej mylnego, ale czy tylko tyle potrafi fotolustro?

Aby zobrazować czym fotolustro jest odejdziemy na chwilę od niego na rzecz lepszego zobrazowania zalet tego urządzenia. Już jakiś czas temu mogliśmy obserwować dynamiczny rozwój atrakcji na wszelkie imprezy. Tutaj oczywiście na sam przód wychodzą wesela, w których to państwo młodzi, rodzice czy też świadkowie wychodzą z siebie aby stworzyć uroczystość godną nominacji do Oscara. I trzeba przyznać, że chyba każdy chce mieć swoją uroczystość kojarzoną jako najlepszą z pośród tych, na których był. Jednak nie tylko na weselach, królują dodatkowe atrakcje. Wspomnieć można chociażby o balach karnawałowych, studniówkach czy urodzinach. Nie zapominać należy również o imprezach firmowych.

biznes party, fotolustro na event firmowy, atrakcja na spotkanie firmowe

Fotolustro jest jedną ciekawszych atrakcji, która nadaje się praktycznie na każdą imprezę. Zanim jednak opiszę cóż to takiego, to przybliżę jego starszego brata czyli fotobudkę. Fotobudka jest już znana większej grupie odbiorców. Jest to urządzenie, które wyglądem przypomina niewielki box na małych nóżkach, choć niektóre modele różniły się od siebie dosyć znacząco. Urządzenie to miało za zadanie zgromadzić wokół siebie chętnych do zdjęć w ilości kilku osób i po wybraniu wielu wesołych gadżetów pstryknąć parę ładnych fotek. Właściwie tutaj zadanie fotobudki się kończy.

Więc czym jest to fotolustro ?

Nadszedł czas na nasze fotolustro. Wyobraźcie sobie duże lustro ze piękną, złotą ramą, które aż prosi aby w nim się przejrzeć. Lustro jest bardzo duże więc bez problemu zobaczymy całą naszą sylwetkę. Mało tego, dojście do niego jest ozdobione czerwonym dywanem oraz złotymi słupkami. Wyobraźcie sobie jak bardzo atrakcyjnie wygląda to lustro. Robi niezłe wrażenie wśród standardowych elementów wystroju sali czyż nie? Podchodzicie bliżej. Dostrzegacie, że na tafli lustra coś się wyświetla. Napis w zależności od fotolustra będzie inny ale zawsze zachęca aby… go dotknąć. Oczywiście nasza ciekawość wygrywa w ciągu ułamku sekundy i z niecierpliwością dotykamy lustra. I to jest własnie moment, w którym nasze fotolustro nabiera cech magicznych bądź jak kto woli imprezowych.

Co dzieje się później ?

Po dotknięciu widzimy jak animacja zmienia się zazwyczaj prosząc nas o wybór formatu zdjęcia. Zazwyczaj mamy do wyboru dwa formaty, cienki długo pasek z trzema zdjęciami oraz formę pocztówkową. Wybieramy więc to co nas bardziej interesuje i… lustro zaczyna mówić. Tak, fotolustro odezwie się do nas zachęcając do zabawy. Mało tego, zacznie wyświetlać wesołe animacje, które mają pobudzić gości do zabawy. To magiczne urządzenie w bardzo przyjemy sposób przeprowadzi nas przez serię trzech zdjęć. Obok na stoi zazwyczaj stół bądź inny element, na którym mamy pokaźną ilość różnych gadżetów. Sprawią one, że nasze zdjęcia będą pełne humoru i uśmiechów.

Podsumowanie

Fotolustro jest świetną i z pewnością oryginalną atrakcją na imprezy praktycznie każdego rodzaju. Idealnie sprawdzi się na wesele, studniówkę, bal, karnawał, urodziny bądź inne imprezy okolicznościowe. Nie możemy zapomnieć również o eventach firmowych. Każda impreza integracyjna, targi czy event branżowy z pewnością zapadnie w pamięć i zbuduje pozytywny wizerunek. Przy decydowaniu się na fotolustro warto wziąć pod uwagę, że nie zawsze możemy mieć dostępny termin więc im szybciej się zdecydujemy tym lepiej.