atrakcje weslne fotobudka

Fotobudkę znają wszyscy którzy choć raz interesowali się jakie atrakcje weselne mogą urozmaicić naszą imprezę lub skorzystali z jej usług jako gość. Fotobudka stała się kultową wisienką na torcie na każdej imprezie. Pozostaje jednak pytanie czy można ją zastąpić czymś bardziej oryginalnym? TAK, można. Poniżej dowiesz się cóż to takiego…

Fotobudka na stałe zagościła w rozdziale atrakcje weselne, eventach firmowych, studniówkach czy innych wydarzeniach tematycznych. Posiada ona swoje rodzaje, przechadzając się po galeriach handlowych, idąc do kina czy będąc w miejscu wydarzenia masowego napotkać możemy fotobudkę w formie… „budki” czyli klasyka. Niewielki box przypominający miniaturowy kiosk, do którego wchodzą osoby zainteresowane szybkim zdjęciem ze znajomym lub kimś z rodziny to standard, który już każdy widział. Istnieje również druga forma fotobudki, to dużo mniejsze urządzenie, najczęściej w formie dużego kwadratowego pudła na stelażu bądź bryła w kształcie prostokątu mocno osadzona na podłożu. Urządzenia te posiadają niewielki monitor do obsługi oraz otwór w którego wnętrzu znajdziemy aparat fotograficzny. Osoby zainteresowane podchodzą do „bryły” uruchamiają i cieszą się strzelanymi w nich strzałami zdjęć.


Tak, wspomnę jeszcze raz, że to znają wszyscy. Jak wiadomo nie ma rzeczy niezastąpionych i kultową fotobudkę również można zastąpić. Rzecz jasna nie będziemy tu wymieniać zupełnie innych atrakcji takich jak prosecovan bądź sztuki magiczne. Skupimy się na atrakcji, która jest zbliżona do fotobudki. Coś co robi świetne zdjęcia lecz będzie to coś w nowej i ciekawszej formie. Nie przedłużając mówi tu o czymś takim co nazywa się fotolustro.

Fotolustro, to nowa lepsza fotobudka.

Czym jest w takim razie fotolustro? Nazwa każe nam kojarzyć przedmiot jakim jest lustro z urządzeniem, które nazywamy aparatem fotograficznym. Nic bardziej mylnego, tak właśnie jest. Wyobraźcie sobie wielkie lustro z piękną zdobioną, złotą ramą do, którego prowadzi czerwony dywan a po bokach stoją błyszczące, złote słupki. Taki widok z pewnością ozdobi każdą salę weselną i zwróci swoją uwagę jak nie wszystkich to większości gości. Zainteresowanie rośnie coraz szybciej. Goście podchodzą do fotolustra i ku ich zdziwieniu widzą kolorową animację. Animacja wesoło migota na tafli lustra i prosi o dotknięcie. Następnie dzieją się czary. Lustro zaczyna mówić i zachęcać do zrobienia wesołych zdjęć.

Jak takie fotolustro działa?

Działa na bardzo prostych zasadach. Jak już wcześniej wspomniałem goście weselnie dotykają lustra… Następnie nasza magiczna „inna fotobudka”, na tafli lustra zacznie wyświetlać wesołe animacje. Możemy wybrać format zdjęcia, które wykona fotolustro. Łapiemy więc za gadżety dostępne przy stoliku znajdującym się obok lustra i zakładamy to co nam pasuje. Oczywiście możemy zrezygnować z tej opcji jednak dodaje ona mnóstwo humoru do zabawy. Uśmiechamy się i cykami fotkę. Możemy to zrobić aż 3 razy, po czym dostajemy pięknie wydrukowaną serię zdjęć.

Gdzie to zamówić? Gdzie popytać?

Jako, że jest to nowa forma atrakcji to na rynku nie ma zbyt wiele firm oferujących tą usługę. W każdym województwie jest ich kilka co nie daj pola do popisu. Mimo ich małej ilości jesteśmy w stanie coś wybrać. We Wrocławiu oraz na terenie Dolnego Sląska istnieje TwojeFotolustro.pl. Firma zajmująca się kompleksowo wynajmem takiego urządzenia jakim jest fotolustro. Posiadają pakiety bardzo przystępne cenowo. W pakietach, które są bardzo konkurencyjne, zawarte są elementy, które gdzie indziej są płatne. Jeśli szukasz atrakcji na wesele to z pewnością musisz zajrzeć na ich stronę www oraz na facebook.